Top 100 českého právního byznysu

Späť na výpis

Mezi stovkou výjimečných českých byznysových právniček je opět vedoucí advokátka naší kanceláře Jarmila Tornová.

Přehled sestavili zástupci projektu #PRVNÍCH100LET na základě podkladů z mezinárodních žebříčků Chambers and Partners, The Legal 500, IFLR1000 a řady oborových přehledů (například IP Stars), dále žebříku Právnická firma roku ČR, přehledů zpracovaných magazínem Forbes či projektem Legal Disruptors a současně na základě doporučení významných osobností z klientského prostředí.

Zařazeny jsou ty byznysové kategorie, ve kterých jsou na mezinárodní úrovni reflektovány alespoň dvě české právničky. V každé oblasti jsou právničky seřazeny nejprve v rámci „All-Star“ skupiny a následně abecedně.

„All-Star" skupina, kam v rámci sekce Top partnerky patří i základající partnerka Vladimíra Glatzová, obsahuje dvacet elitních advokátek napříč kategoriemi, dlouhodobě uznávaných nejen na lokální úrovni. Tato skupina již není v dalších ročnících do přehledu zařazena.


aktuálne

všetky napsali o nás
CZ
SK
napsali o nás

Hledání kostlivců

Forbes řijen 2023 Asistovali u fúze Avastu s NortonLifeLock, pro Pale Fire Capital připravovali nákup podílu ve výrobci tepelných čerpadel Acond a když americký gigant Cisco od Reflex Capital kupoval…