Top 100 českého právního byznysu

Back to list

Mezi stovkou výjimečných českých byznysových právniček je opět vedoucí advokátka naší kanceláře Jarmila Tornová.

Přehled sestavili zástupci projektu #PRVNÍCH100LET na základě podkladů z mezinárodních žebříčků Chambers and Partners, The Legal 500, IFLR1000 a řady oborových přehledů (například IP Stars), dále žebříku Právnická firma roku ČR, přehledů zpracovaných magazínem Forbes či projektem Legal Disruptors a současně na základě doporučení významných osobností z klientského prostředí.

Zařazeny jsou ty byznysové kategorie, ve kterých jsou na mezinárodní úrovni reflektovány alespoň dvě české právničky. V každé oblasti jsou právničky seřazeny nejprve v rámci „All-Star“ skupiny a následně abecedně.

„All-Star" skupina, kam v rámci sekce Top partnerky patří i základající partnerka Vladimíra Glatzová, obsahuje dvacet elitních advokátek napříč kategoriemi, dlouhodobě uznávaných nejen na lokální úrovni. Tato skupina již není v dalších ročnících do přehledu zařazena.


News

All napsali o nás
napsali o nás

Forbes 200 nejvlivnějších žen Česka 2024

Žebříček nejvlivnějších žen Česka vydává Forbes už potřinácté; letošní je největší ve své historii. Forbes v něm představuje dvě stovky jmen významných Češek z nejrůznějších oblastí, od veřejné sféry…

napsali o nás

Sehraný tým profesionálů na vaší straně

Nezávislá advokátní kancelář Glatzová & Co. je na českém trhu už 30 let. Za tu dobu stále organicky roste a může se pochlubit nejen velkými znalostmi a zkušenostmi, ale i stabilitou a výjimečnou…