Glatzová & Co. poskytla komplexní právní poradenství skupině GES GROUP

Späť na výpis

Glatzová & Co. poskytla komplexní právní poradenství skupině GES GROUP (přední česká finanční skupina působící zejména v oblasti médií, průmyslu, zemědělství a nemovitostí) při akvizici majoritního podílu ve společnosti AGROZET České Budějovice a jejích dceřiných společností. AGROZET České Budějovice je tradičním předním českým dovozcem a distributorem zemědělské, lesní a zahradní techniky s ročním obratem kolem 2 miliard Kč. Součástí transakce bylo provedení právní prověrky nabývané společnosti, příprava a vyjednávání transakční dokumentace a právní poradenství v souvislosti se spojením soutěžitelů. Transakce podléhá schválení ze strany Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a její úplné dokončení se předpokládá v polovině tohoto roku. Tým naší advokátní kanceláře zajišťující akvizici je složen z Jiřího Sixty, partnera kanceláře specializujícího se mimo jiné na transakce, a seniorních advokátů Jindřicha Pastrňáka a Gabriely Práškové.


aktuálne

všetky tlačové správy
CZ
SK
tlačové správy

Glatzová & Co. is a TOP law firm according to IFLR1000

Glatzová & Co. is a TOP law firm according to IFLR1000 ranking for 2022 in the area of Capital Markets both in Equity Capital Markets category (Tier 3) and Debt Capital Markets category (Tier 3).

tlačové správy

Glatzová & Co. advises Silicon Valley Bank

Glatzová & Co. advises Silicon Valley Bank on financing of combination of GeneProof with American Laboratory Products Company Prague — Glatzová & Co. advised Silicon Valley Bank, a U.S. based high…