Glatzová & Co. poskytovala komplexní právní služby při prodeji fotovoltaické elektrárny

Späť na výpis

Glatzová & Co. zastupovala tři soukromé investory při prodeji jejich fotovoltaické elektrárny jednomu z největších provozovatelů solárních elektráren v České republice. Hodnota transakce dosahovala stovek milionů korun a předcházelo jí více jak 11 let soudních sporů s dřívějším spoluinvestorem do fotovolataické elektrárny. Naše kancelář klienty zastupovala ve většině těchto sporů a počátkem roku 2021 poskytla právní pomoc při uzavření narovnání se spoluinvestorem a jeho odchodu z tohoto projektu. Úspěšný postup jsme s klienty završili tím, že koncem ledna 2022 došlo k prodeji celé elektrárny. Tento případ patřil k jedné z nejdelších kauz naší kanceláře a jsme rádi, že pro klienty skončil úspěšně. Náš tým po celou dobu vedl Martin Dančišin, partner naší kanceláře specializující se na spornou agendu, v posledních 3 letech ve spolupráci s advokátem Petrem Mundlem a koncipientem Matějem Tkadlecem.


aktuálne

všetky tlačové správy
CZ
SK
tlačové správy

Glatzová & Co. is a TOP law firm according to IFLR1000

Glatzová & Co. is a TOP law firm according to IFLR1000 ranking for 2022 in the area of Capital Markets both in Equity Capital Markets category (Tier 3) and Debt Capital Markets category (Tier 3).

tlačové správy

Glatzová & Co. advises Silicon Valley Bank

Glatzová & Co. advises Silicon Valley Bank on financing of combination of GeneProof with American Laboratory Products Company Prague — Glatzová & Co. advised Silicon Valley Bank, a U.S. based high…