Petr Mundl jmenován novým vedoucím advokátem kanceláře Glatzová & Co.

zpět na výpis

Od 1. července 2023 se stane naším novým vedoucím advokátem Mgr. Petr Mundl. Do Glatzová & Co nastoupil v polovině své koncipientské praxe v roce 2017, od roku 2019 pracuje na pozici advokáta a v roce 2022 byl jmenován rozhodcem Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR.

Kromě obecných obchodněprávních služeb se Petr dlouhodobě zaměřuje na zastupování klientů v soudních sporech a arbitrážích. V této oblasti byl dokonce opakovaně vyhodnocen v mezinárodním žebříčku advokátních kanceláří Legal500 jako klíčový právník týmu soudních sporů naší kanceláře.

Martin Dančišin, partner naší kanceláře, k Petrově povýšení uvedl: „Naši klienti si Petra cení pro jeho vynikající strategické myšlení, věcný přístup a odhodlání, s jakým je zastupuje v soudních řízeních. Věřím, že jeho jmenování vedoucím advokátem povede k dalšímu posílení praxe Glatzová & Co. v oblasti sporné agendy.

Petr je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Mluví plynně česky a anglicky.


Aktuálně

všechny novinky
CZ
SK
novinky

Novela zákoníku práce - co se změní?

Již od 1. října tohoto roku nabude účinnosti novela zákoníku práce. Nejpodstatnější změny, které tato novela přináší, se týkají zejména práce na dálku a dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr …

novinky

The Amendment to the Labour Code - What Is New?

The amendment to the Labour Code will come into force this year, on October 1st. The most significant changes brought about by this amendment concern mainly remote working, agreement to complete a…