Libor Němec a Jan Flídr na panelové diskuzi o nájemním bydlení

zpět na výpis

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí ve spolupráci s Českou radou pro šetrné budovy pořádá diskuzní setkání na téma Institucionální nájemní bydlení, které se bude konat ve čtvrtek 15. června 2023 v Praze, v prostorách karlínského Fragmentu.

Hlavní témata panelové diskuze budou:

Libor Němec, partner, a Jan Flídr, advokát, z naší advokátní kanceláře se budou věnovat právním rizikům na straně pronajímatele a investora do nájemního bydlení a možnostem jejich eliminace/mitigace.

Diskusi bude moderovat pan Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema a.s. Dalšími panelisty budou Rudolf Kraina z Trigemy, Tomáš Kašpar (Asociace nájemního bydlení), Lenka Nová (Squire Patton Boggs), Radim Bajgar (MINT) a Petr Toman (KPMG).  


Aktuálně

všechny novinky
CZ
SK
novinky

Novela zákoníku práce - co se změní?

Již od 1. října tohoto roku nabude účinnosti novela zákoníku práce. Nejpodstatnější změny, které tato novela přináší, se týkají zejména práce na dálku a dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr …

novinky

The Amendment to the Labour Code - What Is New?

The amendment to the Labour Code will come into force this year, on October 1st. The most significant changes brought about by this amendment concern mainly remote working, agreement to complete a…