Glatzová & Co. zastupovala společnost Company New ze skupiny Natland v souvislosti s prodejem podílu

zpět na výpis

Glatzová & Co. zastupovala společnost Company New ze skupiny Natland v souvislosti s prodejem podílu 50,01 % na společnosti Digital People a.s., která zastřešuje e-shopy s oblečením Zoot, Bibloo, Urbanstore a Different a působí na 11 trzích Evropy do rukou skupiny Across E-Commerce. Jde o úspěšné vyústění reorganizace značky ZOOT, která nakonec vyústila v partnerství se strategickým partnerem, které by mělo významně pomoci při jejím dalším rozvoji. Transakci předcházela akvizice společností Digital People a Urban Store ze strany společnosti Company New, dokončená v průběhu května 2021, a dále fúze společností Digital People, Zoot a Urban Store, která byla završena v říjnu 2021. I zde vystupovala Glatzová & Co. jako poradce skupiny Natland.
Skupina Across E-Commerce je také spoluvlastníkem skupiny CS Apparel Group, která je výhradním distributorem americké značky sportovního oblečení Under Armour, na obou trzích zastřešuje i americký brand oděvů a doplňků GAP. Kromě toho skupina vyrábí a distribuuje českou značku oděvů SAM73 Apparel.


Aktuálně

všechny tiskové zprávy
CZ
SK
tiskové zprávy

Komplexní poradenství pro J&T Banku

Advokátní kancelář Glatzová & Co. poskytovala komplexní právní poradenství společnostem J&T BANKA, a.s. a J&T IB and Capital Markets, a.s. v souvislosti s přípravou emise zaknihovaných dluhopisů v…