Glatzová & Co. obhájila loňská ocenění IFLR 1000, slovenská kancelář poprvé Tier 2

zpět na výpis

IFLR1000 je přední mezinárodní analýza právního trhu specializovaná na hodnocení finančních a podnikových právních firem a právníků. Každoročně hodnotí téměř 5 000 právních firem a více než 21 000 právníků ve 12 oblastech praxe a 250 jurisdikcích.


Jsme velmi pyšní, že advokátní kancelář Glatzová & Co. obhájila všechna svá hodnocení z loňského roku ve všech oblastech. Stejně tak byli opakovaně hodnocení všichni naši partneři.

Vylepšení oproti poslednímu hodnocení se podařilo kolegům z bratislavské pobočky, kteří se v oblasti M&A poprvé umístili v Tier 2! 
Nové individuální ocenění Rising Star získal náš vedoucí advokát Juraj Juhás. 

Děkujeme všem našim partnerům, counselům, advokátům a koncipientům za jejich oddanou, profesionální a proklientsky orientovanou práci. Zároveň děkujeme všem našim klientům, kteří pro hodnocení poskytli své reference.

IFLR 1000 – 2023 CZ:

 

IFLR 1000 – 2023 SK:


Aktuálně

všechny novinky
CZ
SK
novinky

Novela zákoníku práce - co se změní?

Již od 1. října tohoto roku nabude účinnosti novela zákoníku práce. Nejpodstatnější změny, které tato novela přináší, se týkají zejména práce na dálku a dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr …

novinky

The Amendment to the Labour Code - What Is New?

The amendment to the Labour Code will come into force this year, on October 1st. The most significant changes brought about by this amendment concern mainly remote working, agreement to complete a…