Oslava 30 let naší advokátní kanceláře

Back to list

Rok 2024 je pro naši advokátní kancelář výjimečný. Oslavili jsme 30 let od jejího založení a při této příležitosti jsme uspořádali slavnostní večer, který se konal v nádherném prostředí kláštera sv. Anežky České v Praze. Zakládající partnerka Vladimíra Glatzová uplynulých 30 let výstižně shrnula slovy: "Byla to jízda!"

Oslava byla skutečně výjimečná a plná nezapomenutelných okamžiků. Moderátorem večera byl Petr Šimůnek, který se postaral o skvělou atmosféru. V první části večera představil všech osm současných partnerů advokátní kanceláře a krátce vyzpovídal zakládající partnerku. Ta si pozvala na podium Thomase Müllera z německé kanceláře Hengeler Müller, který se mj. podělil o své první setkání s Vladimírou Glatzovou. Hosté měli během večera možnost obdivovat vystoupení artistů z cirku LaPutyka, jejichž akrobatické umění bylo ohromující. O hudební doprovod se v druhé části večera postaral DJ Bury z hudebního projektu BURYSAX.

Rádi bychom vyjádřili upřímné poděkování všem našim klientům, kteří s námi tuto významnou událost oslavili. Vaše důvěra je pro nás zásadní. I díky vám jsme mohli růst, zlepšovat a rozšiřovat naše služby po celých 30 let naší existence. Máme radost, že se k nám stále vracíte a že můžeme být součástí vašich úspěchů. Děkujeme také našim hostům ze spolupracujících zahraničních kanceláří, kteří dorazili oslavit naše výročí z Německa, Švýcarska, Polska, Maďarska a Nizozemí.

Věříme, že jste si oslavu výročí užili a budete na ni vzpomínat stejně jako my. Těšíme se na další společná setkání a spolupráci.

Načíst další

News

All News
News

Glatzová & Co. publikovala v přehledu ICLG - Fintech 2024

V rámci 8. vydání mezinárodního přehledu vydávaného ve spolupráci s kanceláří Slaughter and May, Libor Němec, partner naší kanceláře a advokátky Andrea Pišvejcová, Gabriela Prášková a Erika Novotná s…