Kariéra Hledáme do našeho týmu

Hledáme do našeho týmu

Naše firemní kultura je založena především na vstřícnosti, ochotě a zapálení pro práci. Můžeme být jen tak dobří, jak dobré máme lidi. Proto klademe důraz na výběr, vedení i vzdělávání našich zaměstnanců.

Přihlaste se k odběru novinek pro studenty a absolventy právnických fakult, aby Vám neunikla žádná novinka nebo připravovaná akce.

Prohlédněte si náš tým.

Večerní recepční

Požadujeme

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s prací na recepcí výhodou
  • profesionální a reprezentativní vystupování, dobré komunikační schopnosti
  • svědomitost, pečlivost a zodpovědnost
  • dobrou znalost angličtiny - každodenní používání
  • znalost MS Office (znalost formátování dokumentů ve Wordu výhodou)
  • pracovní doba 16:00 h 20:00 h (2-3x týdně, možnost plánovat dle domluvy)
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • dlouhodobá spolupráce
  • nástup ihned
  • Náplň práce:
  • zejména úprava a formátování smluv a jiných textů
  • podpora právníků, telefonická komunikace
  • zodpovědnost za chod recepce
  • komunikace s klienty společnosti i interními zaměstnanci
  • přijímání a přepojování telefonních hovorů a uvádění návštěv
  • zajištění občerstvení, příprava a obsluha zasedacích místností
  • objednávky kurýrů, taxi, občerstvení
  • zajištění chodu, vybavení kuchyněk a zasedacích místností
  • zajištění drobných oprav a údržby kanceláře u dodavatelů služeb

Nabízíme

  • příjemnou pracovní atmosféru a profesionální kolektiv
  • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a předešlé praxi
  • dlouhodobou spolupráci
  • stupeň zodpovědnosti odpovídající předchozí praxi a schopnostem
  • zaměstnanecké benefity

Asistent/ka pro právníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Svědomitost, samostatnost, schopnost dávat informace a poznatky do souvislostí
  • Pozitivní osobnost se smyslem pro týmovou spolupráci
  • Pokročilou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), schopnost revidovat a formátovat dokumenty
  • Profesionální a iniciativní přístup, pozornost při práci s dokumenty
  • Schopnost zorganizovat si jednotlivé úkoly a čas
  • Znalost angličtiny na střední úrovni

Nabízíme

  • Příjemnou pracovní atmosféru a profesionální kolektiv
  • Finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a dosažené praxi
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
  • Interní školení a možnost růstu (rozvoj dovedností, možnost rozšíření pracovní náplně o další samostatné úkoly)
  • Stupeň zodpovědnosti odpovídající předchozí praxi a schopnostem
  • Sídlo v centru Prahy
  • Pracovní doba 8:30 – 17:00
  • Firemní benefity ( stravenky, sick days, občerstvení na pracovišti, eventy )
  • Nástup možný ihned

Zašlete nám svůj životopis