Oslavili jsme čtvrtstoletí.

Späť na výpis

Kancelář Glatzova & Co., s.r.o. oslavila letos již 25 narozeniny. Od svého založení jsme plynule a organicky rostli, bez fůzí, hromadných odchodů a turbulencí, celou dobu se držíme na špičce české advokacie. Svých pětadvacetin se dožíváme v té nejlepší kondici. Za poslední dva roky jsme zvýšili obrat o neuvěřitelných 50 %, rozšířili prostory a náš tým se neustále rozrůstá.

10 let již také funguje pobočka kanceláře na Slovensku, kde si již také vydobyla přední postavení mezi advokátními kancelářemi.

Narozeniny jsme oslavili spolu s našimi klienty a obchodními partnery v krásných prostorech Národního muzea za doprovodu hudby Davida Kollera. Byla to party jak se na pětadvacáté narozeniny sluší a patří. Děkujeme klientům i kolegům za důvěru a spolupráci a těšíme se do další pětadvacítky.


aktuálne

všetky novinky
CZ
SK
novinky

MATEJ MIHÁLIK zpět v Glatzova & Co.

V polovině srpna posílil tým Glatzova & Co., po krátkém intermezzu v mezinárodní kanceláři, Matej Mihálik. Matej je expertem na pracovní právo a spornou agendu a my ho vítáme zpět v našem týmu.

novinky

Hromadné žaloby

Libor Němec společně s Veronikou Pázmányovou přispěli do slovenských Hospodářských novin na téma hromadné žaloby

CZ
SK
novinky

THE LEGAL 500, duben 2019

Glatzová & Co., s.r.o. se dlouhodobě řadí mezi nejvýznamnější advokátní kanceláře na trhu. Tuto její pozici potvrzuje i hodnocení zahraniční ratingové agentury Legal500, která vydala nejnovější…