Recepční

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání,
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • profesionální a reprezentativní vystupování, dobré komunikační schopnosti,
  • svědomitost, pečlivost a zodpovědnost,
  • dobrou znalost angličtiny - každodenní používání,
  • znalost MS Office (znalost formátování dokumentů ve Wordu výhodou),
  • pracovní doba 7:30 až 16:00 h,
  • zkušenosti s prací na recepci výhodou.

Náplň práce:

  • zejména úprava a formátování smluv a jiných textů,
  • podpora právníků, telefonická komunikace,
  • zodpovědnost za chod recepce,
  • komunikace s klienty společnosti i interními zaměstnanci,
  • přijímání a přepojování telefonních hovorů a uvádění návštěv,
  • zajištění občerstvení, příprava a obsluha zasedacích místností,
  • objednávky kurýrů, taxi, občerstvení,
  • zajištění chodu, vybavení kuchyněk a zasedacích místností,
  • zajištění drobných oprav a údržby kanceláře u dodavatelů služeb.

Nabízíme:

  • příjemnou pracovní atmosféru a profesionální kolektiv,
  • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a předešlé praxi,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • stupeň zodpovědnosti odpovídající předchozí praxi a schopnostem,
  • zaměstnanecké benefity,
  • nástup ihned.

Životopisy posílejte Markétě Bodlákové na marketa.bodlakova@glatzova.com.

Zašlete nám svůj životopis